GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 4652051
nr 465 2051
Fat
Kina, 1800-tal, dia 39, (nagg + spricka)
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
tisdag 1 maj 2007
kl 17:47:25
450 kr
350 kr